تبلیغات


دنیای مکمل قدرت واقعی را با ما تجربه کنید !

دنیای مکمل قدرت واقعی را با ما تجربه کنید !
پایگاه تخصصی بادی کلاسیک با مشاوره رایگان (تغذیه سالم - ورزش منظم) 
نویسندگان
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
نظر سنجی
لطفانظر خود را درمورد وبلاگ بدهید؟


صفحات جانبی

                                      پرسش و پاسخ


آیا کراتین تقلبی باعث اسهال می شود ؟

اطلاعاتی در مورد داروی hcg

hcg مخفف human chorionic gonadotropin است این هورمون در حالت عادی از جفت زنان حامله ترشح می‌شود و 1+2 بودن آن نیز در ادرار یا خون یک خانم می‌تواند نشانه حاملگی باشد این هورمون در برخی از شرایط از تومورهای خامی نیز ترشح می‌شود این دارو دارای مصارف پزشکی عمدتا در درمان نازایی و درمان عدم تخمک گذاری د رخانم‌ها می‌باشد .

گلوتامین همراه با چه مکملی می‌تواند در حجم بدن نقش داشته باشد ؟

گلوتامین به همراه پروتئین‌ها و کربوهیدرات بالا و پروهورمون‌ها برای یک فرد نرمال از نظر شرایط طبی مناسب بوده و چنانچه یک رژیم غذایی مناسب نیز رعایت گردد باعث افزایش حجم بدن خواهند شد .

چگونه می‌توان چربی‌های موضعی را کاهش داد ؟

در کنار داشتن یک برنامه غذایی صحیح و مناسب با شرایط فرد اجرای تمرینات ورزشی و استفاده از چربی‌سوزها مانند : dyma burn, lipo6 و... مناسب می‌باشد .

مصرف روزانه ویتامین a:

ویتامین a روزانه حداکثر 5000 واحد مورد نیاز است که در صورتی که رژیم غذایی شما کامل باشد نیازی به مکمل بیشتری ندارید مصرف ویتامین آ بیش از اندازه دارای عوارضی همچون سردرد و حالت تهوع و استفراغ است و مصرف زیادی ویتامین آ در خانم‌های حامله بسیار خطرناک و دارای عوارض روی جنین است .

آیا استفاده از سیستم تری ست در دوران افزایش حجم مناسب است ؟

از این سیستم بیشتر در زمان نزدیک به مسابقات استفاده می شود و در دوران افزایش حجم مناسب نیست مگر در شرایطی که مربی صلاح بداند .

وانادیل سولفات چیست ؟

یک نوع مکمل غذایی بوده که دارای اثرات مثبت و تقویت کننده آنابولیکی از طریق اثر بر روی سیستم هورمونی بدن مخصوصا انسولین و هورمون رشد می‌باشد . استفاده از آن به جذب بیشتر مواد غذایی به داخل سلول های عضلانی تاثیر داشته و فاکتورهای رشد را در بدن در شرایط مناسب قرار می‌دهد .

قرص دگزامتازون چیست ؟

این قرص از دسته داروهای کورتون است بسیار داروی عارضه داری است و عوارضی همچون جوش بدن افزایش فشار خون تخریب عضلات و پوکی استخوان و عوارض کلیه و مثانه و.... داشته و باعث ضعف سیستم ایمنی بدن می‌شود .

گلوکزآمین و ام . اس . ام چه تفاوتی با یکدیگر دارند ؟

گلوکزآمین یک نوع مکمل غذایی با خاصیت موثر و مثبت روی سیستم عضلانی اسکلتی مفاصل می‌باشد ام . اس . ام نیز به عنوان یک مسکن معمولا به این نوع مکمل ها اضافه شده که به عنوان گلوکزآمین ام اس ام شناخته می‌شود .

طرز مصرف پودر آمینو 4800 چگونه بوده و این پودر چه فوایدی دارد ؟

پودرهای پروتئینی همگی در افزایش جم و وزن و مقابله با شرایط کاتابولیکی موثرند میزان مصرف آن نیز بستگی به وزن و سابقه تمرینی فرد و... دارد اما در هر شرایط استفاده از توضیحات لیبل محصول معقولانه‌تر است .

عوارض سوستانون چیست ؟

این دارو یک نوع هورمون استروئیدی مشتق شده از 4 نوع استر تستوسترون بوده و خواص آندروژنیک بالا و آنابولیکی دارد . نمونه‌های اصلی این استروئید نیز همانند دیگر استروئیدها بسیار کم بوده و عوارض بسیاری را چه در دوره مصرف و چه در سال‌های آینده پس از مصرف نصیب فرد خواهد کرد که بسیاری از این عوارض نیز غیر قابل بازگشت خواهد بود .

چه حرکاتی برای گردن مناسب است ؟

به دلیل حساس بودن مهره‌های گردن معمولا استفاده از حرکاتی با انقباض ایزومتریک مناسب‌تر می‌باشد .

آیا دو مرتبه تمرین در روز و یا اجرای دو ورزش متفاوت در طول روز مضر است ؟

بستگی به تشخیص مربی و شرایط فرد دارد

برای افزایش وزن کربوهیدرات را قبل یا بعد از تمرین استفاده کنیم ؟

قبل از تمرین می توانید از انواع کربوهیدرات‌های پیچیده استفاده نموده تا هم سطوح قند خون در حد مناسب حفظ گردد و هم انرژی لازم برای اجرای تمرینات تامین گردد پس از تمرینات نیز استفاده از کربوهیدرات های زود هضم و با شاخص گلایسمیک بالا در حدود 80 گرم پس از تمرین همراه پروتئین های زود هضم چون وی و گلوتامین مناسب می‌باشد .

توضیح مختصر در مورد سیستم پیرامید ؟

به ترتیب تعداد تکرارها در هر ست کم شده و بر مقدار وزنه افزوده می‌شود .

منظور از عضلات ذوزنقه چیست ؟

نام عضله نسبتا پهنی بوده که عموما به قسمت بالایی آن کول گویند قسمت تحتانی آن نیز به قسمت بالایی ستون مهره ها چسبیده است .

درباره عضلات همسترینگ و پکتورال توضیح دهید ؟

به عضلات پشت ران اطلاق میشود که دو سر دارد و عضله‌ای کشیده است و قابلیت استقامتی بیشتر داشته و از فیبرهای کند انقباض تشکیل شده بهترین تمرین برای رشد : انقباضات ایزومتریک ، ایزو کنیتیک و کانستنتریک است و در انقباضات ایزوتونیکی هم : ست‌های متوسط د رتکرارهای 12 تا 20 به صورت کنترلی توام با نرمش‌‌های کششی و ماساژ موثر است .

علت پاره شدن پوست در زمان تمرین چیست و برای درمان آن چه باید کرد ؟

استقامت پوست یک امر ارثی است و اگر با مصرف برخی ویتامین‌ها بر طرف نشد باید در نحوه تمرین خود و نرشم‌های قبل تمرین اصلاحاتی انجام داد قطره عصاره ژرانیوم و مساژ با پمادهای ویتامینه ade قبل تمرین و استفاده از پماد رژودرم در موارد شدید مناسب و موثر می‌باشد .

طرز اجرای جلو پا لانگز چگونه است ؟

یک پا را جلو و پای دیگر را در عقب بگذارید ( فاصله پاها یک ونیم برابر عرض شانه ها باشد ) سپس روی پا جلویی پرس کنید و به طوری که پای عقبی کمی خم گردد در این حالت سطح بالا تنه با سطح افق زاویه 90 درجه دارد .

طی یک دقیقه چند کیلو کالری در بدن مصرف می گردد ؟

بستگی به نوع فعالیت سن ، وزن و.... دارد حداقل 900 کالری کوچک در حالت حداقل می توان در نظر گرفت .

برای سفتی عضلات داخلی و چهار سر ران چه حرکاتی را توصیه می کنید ؟

اسکوات ، پرس پا باز .

مکمل andro complex چیست و برای چه منظوری استفاده میشود ؟

این مکمل از دسته مکمل‌های پروهورمون می باشد این دسته از مکمل‌ها انواع بسیار متعددی دارند و جهت افزایش ترشح هورمون خود بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند عوارض جانبی ندارند و برخی از ان ها نیز صرفا برای گروه سنی و جنس خاصی طراحی شده اند .

راه درمان سائیدگی مفاصل چیست ؟

سائیدگی مفاصل جوانب بسیاری را شامل می‌شود که نیازمند توجیه کامل فرد از این عارضه می‌باشد مقالات بسیاری نیز در سایت در رابطه با مشکلات مفاصل تهیه و ارائه گردیده که می توانید از آن‌ها بهره مند گردید یک مکمل مناسب نیز برای ترمیم مفاصل animal flex می‌باشد .

بهترین زمان مصرف ویتامین e,c و مولتی ویتامین چه موقع است ؟

به طور کلی خیلی تفاوت مهمی بین زمان مصرف ویتامین ها وجود ندارد اما در برخی ازویتامین‌ها مثل ویتامین e چون جذب آن در اثر ترشح آنزیم‌های هضم کننده چربی ( عمدتا توسط غده پانکراس ) تسریع می‌گردد بهتر است بعد از غذا مصرف شوند در مورد ویتامین c خیلی مهم نیست چه زمانی مصرف گردد اما با شکم خالی بهتر است مولتی ویتامین نیز اگر در صبح یا بعد از صبحانه مصرف گردد بهتر است .

اطلاعاتی در مورد قرص سیپروهپتادین :

قرص سیپروهپتادین از دسته داروهای پزشکی بوده و از نظر خواص آنتی هیستامین و آنتی سروتوئین می‌باشد مورد مصرف در پزشکی در بسیاری بنام سندرم کارسینوئید می‌باشد که دارای علائمی مثل گرگرفتگی ، تپش قلب و ... است یکی از عوارض این دارو می‌تواند افزایش اشتها باشد اما شدیدا خواب آور است .

تستوسترون سوسپانشن چیست و چه عوارضی دارد ؟

یک نوع تستوسترون می‌باشد که به صورت فرم محلول در آب است نه محلول در روغن اما عوارض کلی تستوسترون و داروهای آندروژنیک دیگر مثل جوش بدن ، کلفتی صدا در خانم‌ها ریزش موی سر و.... را دارد .

حد متعادل تمرینات هوازی چه مقدار است تا از حجم عضلات کاسته نشود ؟

20-30 دقیقه به صورت راهپیمایی سریع ( 60 تا 70 درصد ضربان قلب ) همچنین استفاده از قرص‌های آمینو اسید جهت جلوگیری از تحلیل عضلات و ضعف بدن مفید می باشد و به تسریع روند چربی سوزی نیز کمک خواهد کرد . البته همان طور که میدانید دقت در خرید مکمل‌ها بسیار مهم می‌باشد به خصوص که اکنون انواع چینی آن ها نیز بسیار بوده و حتی به صورت وزارت بهداشتی نیز انواع نامرغوب وارد می شوند از جمله آمینو اسیدهای بی کیفیت و چینی super amino dymatiz انواع آمینوهای شرکت التیمیت ، ویدر و....

انواع سیستم های تمرینی :

هرمی – هرمی معکوس – پیش خستگی – سیستم تقلب – سوپر ست – دراپ ست – انفجاری و........

منظور از سوخت و ساز چیست؟

تجزیه مواد غذایی توسط آنزیم ها و انتقال آن ها به مسیرهای تولید انرژی سوخت و ساز نامیده می‌شود .

آیا بدون تمرین می‌توان اسید آمینه مصرف نمود ؟

بله

آیا مصرف اورابولین باعث افزایش حجم و وزن می‌گردد ؟

این دارو از دسته استروئیدها بوده و عوارض بسیار کشنده و خطر ناک دارد .

قرص‌ها مگاتروپین :

انواع اصلی این قرص‌ها افزایش بازده تمرینی ، قدرت و بهبود شرایط آنابولیکی در جهت افزایش سنتز پروتئین و..... اما به تازگی انواع تقلبی و چینی این مورد نیز وارد کشور شه و عوارض بسیاری دارد .

اطلاعاتی در مورد دیانابول:

این قرص نیز از دسته استروئیدهای پر ضرر بوده و عوارض بسیاری را برای فرد در پی دارد از جمله مشکلات کبدی ، کبد چرب ، سیروز ، باد کردن پاها و جوش و.............. بسیاری از عوارض نیز سال‌ها پس از مصرف ظاهر شده و غیر قابل برگشت می باشد .

برای تفکیک کول از سرشانه چه حرکاتی باید انجام داد ؟

شراگز هالتر از جلو ، شراگز دمبل طرفین .

حرکت ددلیفت برای تقویت چه عضلاتی است ؟

عضله پشت پا و فیله

آیا مکمل‌های چربی سوز برای بدن مضر هستند ؟

خیر این مکمل‌ها در صورتی که نمونه‌های اصلی بوده و به درستی مصرف گردند و شرایط مصرف نیز به درستی رعایت گردد و فرد مصرف کننده نیز بیماری خاصی نداشته باشد عوارضی نداشته و به بهبود سوخت و ساز بدن کمک خواهد کرد .

فرق بین داروهای نیروزا با محرک چیست ؟

داروهای نیروزا استروئیدهای آنابولیک می‌باشند که باعث افزایش کاذب قدرت و حجم نیز می‌‌شوند و داروهای محرک باعث بهبود تنفس و تمرکز اعصاب می‌گردند .

آیا کراتین را باید روزهای غیر تمرین نیز مصرف کنیم؟ طرز مصرف چگونه است آیا کراتین تقلبی باعث اسهال می شود ؟

بله مصرف کراتین باید به طور مستمر باشد به طوری که حتی پس از دوره اشباع سازی اگر مدت 48 ساعت کراتین مصرف نشود باید مجددا بدن را اشباع نمود و مصرف کراتین های تقلبی و غیر استاندارد موجب ناراحتی‌های گوارشی می‌شود .

طریقه مصرف پودر گینرز فول آیا این پودر عوارضی دارد ؟

مقدار مصرف پودرهای پروتئینی بستگی به وزن بدن فرد و دیگر عواملی مختص شرایط بدنی فرد داشته ولی اگر شما لاغر هستید و قصد افزایش وزن دارید می‌تنوانید به لیبل محصول مراجعه کرده و به نسبت نیاز بدن به پروتئین و کربوهیدرات مصرف خود را تنظیم کنید شما صبح ، قبل تمرین ، بعد تمرین ، قبل خواب می‌توانید از مکمل‌ها کربو پروتئینی استفاده کنید .

 

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

به سایت بادی کلاسیک نه وبلاگ من بلکه وبلاگ همه ی ورزشکاران جوان و کاربران عزیز خوش آمد می گویم.
مشخصات شما

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by zirebaran.org

IranSkin go Up


بک لینک طراحی سایت